Apie mus

 

E-mokymasis: patogiau, greičiau, aktualiau. 

Didelio intensyvumo kasdienybėje mokytis naujų dalykų nebūtinai būna lengva.  Efektyvus mokymąsis nebėra tik įvykių ar jų sekos klausimas. Šiandieniniame pasaulyje mokymasis nebėra tik naujos informacijos sužinojimo veiksmas. Kur kas svarbesniu tampa žinių integravimo ir pritaikymo įgūdžiai. 

E-mokymosi formatas suteikia patogias ir greitai pasiekiamas galimybes ne tik įgyti naujų žinių, bet ir jas savo būdu ir savo tempu integruoti, išbandyti, pritaikyti. 

E-mokymasis geriausiai tinka specifinių žinių perdavimui ar labai konkrečių įgūdžių treniravimui. Toks mokymosi būdas paremtas savarankiška mokymosi veikla, kuria visa mokymosi medžiaga patogiai ir lengvai prieinamu būdu pateikiama mažesniais informacijos segmentais, integruojant ne tik informacijos pateikimą, tačiau ir praktines veiklas, padedančias integruoti žinias į kasdienę veiklą. 

Savo mokymosi tempą ir intensyvumą pasirenka pats besimokantis. Kiekvienas tampa savarankiškai atsakingas už savo mokymosi procesą.  


E-mokymosi privalumai:
-    kiekvienas gali pasirinkti tas temas, kurios yra aktualiausios ir pradėti mokymąsi nuo labiausiai reikalingų ir asmeniškai svarbių temų;
-    daugiau patogumo besimokantiems: informacija yra greitai ir patogiai prieinama realiu laiku kompiuteriu ar telefonu;
-    Kiekvienas besimokantis gali pasirinkti sau patogų mokymosi tempą, savarankiškai naviguoti mokymosi temoje, grįžtant ties tomis dalimis ar potemėmis, kurios yra kiekvienam aktualiausios;
-    Mokymosi bendruomenė bei nuotolinis bendravimas su kartu besimokančiais bei programų konsultantais


Kaip tai vyksta:
1.    Kiekvienas besimokantis turi savo paskyrą e-mokymosi platformoje, kurioje jam/jai būna priskirti e-mokymų kursai/programos (arba pasirenka pats iš skirtingų programų katalogo).
2.    Bet kuriuo metu telefonu ar kompiuteriu galima prisijungti prie e-mokymų programų.
3.    Kiekviena programa sudaryta iš mažų informacijos segmentų, tarp kurių kiekvienas besimokantis gali laisvai naviguoti. Vienas mokymosi informacijos apima nuo kelių iki keliolikos minučių.
4.    Šalia trumpos trukmės video įrašų bei tekstinės informacijos besimokančių laukia, testai, žinių pasitikrinimo veiklos ar asmeninių eksperimentų bei pratimų aprašymai / pasiūlymai.
5.    Kiekvienas gali stebėti savo progresą, matyti, kurie elementai jau yra atlikti/peržiūrėti, kurie dar ne.
6.    Šalia to gali būti galimybė užduoti klausimus bei komentuoti  atskiras mokymų programos temas / dalis.
7.    Kiekvienas gali visą kursą „pereiti“ vienu kartu, arba per keliolika ar net keliasdešimt kartų skirdamas/a vos po kelias minutes per kartą.