Kokių įrankių reikia vadovui, priimant sprendimus šiandien?

  • 1.
    Kokių įrankių reikia vadovui, priimant sprendimus šiandien?
    0:31:17

Priskirti

Kokių įrankių reikia vadovui, priimant sprendimus šiandien?

Šiuolaikinis pasaulis panašus į nesibaigiantį chaosą ir lietuviškas priežodis „Kasdieną vis naujiena“  jau seniai netikslus, nes naujienų – ne viena ne dvi. Mūsų informacijos srautas per dieną yra toks, kiek 18 amžiuje negaudavome per visą gyvenimą. Tad natūraliai kyla klausimas – kaip išgyventi tokiame intensyviame sraute? Vadovams tai ypač aktualu: ką daryti, kad dėl begalinių pasikeitimų ir neapibrėžtumo neliktum verslo užribyje?

Galimų sprendimų - daug, bet tikriausiai vienas kolkas garsiausiai skambančių – mokytis greitai klysti. Angliškai tai skamba štai taip: „fail fast“. Ir tuomet visai prasmingu veiksmu tampa mokymąsis klysti greitai. Bet ar įmanoma išmokti? Ar žinome, kurios klaidos yra (vadinkime) geros, o kurios – nelabai? Ką turėtų daryti vadovas, kad organizacijoje būtų sukurta „fast failing‘o“ kultūra? 
 
Šiame pranešime aptarsime „Fast Fail“ koncepciją ir tai, kaip tai galima naudoti organizacijos gyvenime siekiant greito prisitaikymo prie nuolat besikeičiančių aplinkybių.

31 min + klausimai lektoriui
(Nėra balsų)

KOMENTARAI
0
PERŽIŪROS
6

Jūratė Žalienė

jurate zaliene

e. kurso autorė

OVC Consulting yr. konsultantė, seminarų ir mokymų lektorė.
Ekspertinės sritys: viduriniosios grandies vadovų ugdymas, situacinė lyderystė, pardavimai, derybos, klientų patirčių valdymas.

Mokymai
2